Project Description

Okiem Eksperta – Maria Eriksson

CANON EOS R5

Brief

Seria Okiem Eksperta, tworzona na zlecenie Canon Polska, opowiada historię profesjonalnych fotografów, a także filmowców, którzy łączą pasję z pracą zawodową. W tym odcinku zostały przedstawione możliwości aparatu Canon EOS R5 w codziennej pracy, właśnie profesjonalnego fotografa, a ściślej fotografki.

Za plan zdjęciowy posłużyło studio Aligator, a swoją historią i odczuciami z obcowania z nowym aparatem od Canona podzieliła się Maria Eriksson, która jak sama o sobie mówi, jest fotografką mody, beauty, i porusza się w fotografii lifestylowej. Jako grupę docelową firma Canon Polska określiła profesjonalistów zajmujących się na co dzień fotografią, zaś sposobem dystrybucji produkcji były Social Media (Facebook, YouTube).

  • Social Media Marketing

  • Film Produktowy

  • Film Wizerunkowy

Canon EOS R5

W tym filmie posłużyłem się krótką formą filmową, tj. rodzajem reportażu, w którym to Maria Eriksson opowiada o sobie i swojej pracy. Natomiast głównym bohaterem filmu jest aparat, którym Maria posługuje się na planie zdjęciowym – czyli Canon EOS R5. Forma wizualna okraszona jest komentarzem i cennymi uwagami fotografki.

  • Social Media Marketing

  • Film Produktowy

  • Film Wizerunkowy

Rezultat

Poszerzenie świadomości profesjonalnych fotografów co do możliwości nowego produktu marki Canon jakim jest aparat bezlusterkowy EOS R5.

Gotów na rozmowę?

MASZ PROJEKT Z KTÓRYM CHCESZ BYM CI POMÓGŁ?

Skontaktuj się